Language Türkiye Pzt - Cum • 09:00-18:30 +90.212 555 18 59 • +90.212 485 00 64 Mon - Fri 10:00-18:00
sales@alsirat.com.tr

Kurumsal

İLK GÜNDEN BERİ AL-SIRAT PASLANMAZ ÇELİK

Müşterilerimizin çelik ihtiyaçlarını
karşılamak için hazırız...

• Al-Sırat Paslanmaz Çelik olarak, müşterilerimize en uygun fiyat ve değer oranında kaliteli çelikler sunarak, değer zincirimize sürekli katkıda bulunuyoruz. Güçlü bir Lojistik kabiliyeti ve dünya çapında depo, nakliye ve bağlantı ağı ile farklı coğrafyalarda müşteri yakınlığını ve yerelleştirilmiş hizmetler sağlamaktayız.

• İlk günden beri Al-Sırat Paslanmaz Çelik, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknikler ve yeni mükemmeliyet standartlarını geliştirdi ve geliştirmeye devam ediyor.

HER ZAMAN

Her şeyde
Mükemmellik

Al-Sırat olarak, paslanmaz çelik levha, sac, yassı ve diğer şekillerde kapsamlı bir stok yapıyoruz. Ayrıca lazer kesim, plazma kesme, kenar kesme, testere kesim ve SPV kaplama gibi katma değerli hizmetler de sunuyoruz. Tüm bunları kaliteden taviz vermeden yerine getiriyoruz.

EN İYİ HİZMET

Ve Kalite
İçin Çalışıyoruz...

Al-Sırat'ın kayda değer başarısı ve sürdürülebilir büyümesi, büyük oranda, daha azını değil, en iyi ürünü ve hizmetleri kabul eden güçlü sadakat ile kullanıcılarına ulaşmıştır. Paslanmaz çelik endüstrisinin önde gelen zirvede kalmaya olan bağlılığımız, pazar konumunuzu temin etmenin anahtarıdır.